Корзина
125 отзывов
ТОВ Інтер-Агро С
+380 671923201
+380671923201
+380500119943
+380675632629

Рекомендації, що до внесення мікродобрив під озиму пшеницю

Озима пшениця виносить з урожаєм значну кількість елементів живлення з ґрунту. Наприклад, для формування 10 ц/га зерна необхідно: азоту (N) ― 28-37 кг; фосфору (P) ― 11-13 кг; калію (K) ― 20-27 кг; кальцію (Ca) ― 5 кг; магнію (Mg) ― 4 кг; сірки (S) ― 3,5 кг; бору (B) ― 5 г; міді (Cu) ― 8,5 г; заліза (Fe)- 270 г; марганцю (Mn) ― 82 г; цинку (Zn) ― 60 г; молібдену (Мо) - 0,7 г. Слід зазначити, щоб отримати високий урожай потрібно повністю забезпечити рослину всіма елементами живлення. Отже, урожайність озимої пшениці залежить від лімітуючого чинника, тобто від того елемента, якого найменше міститься в ґрунті в доступному для використання рослинами вигляді, тому озима пшениця потребує внесення не тільки азоту, фосфору і калію, але й повного комплексу необхідних їй мікроелементів.

Найбільша потреба озимої пшениці в мікроелементах настає в період її активного росту, а саме в період від весняного відновлення вегетації до виходу у трубку, тому саме в цей період ми рекомендуємо вносити комплексне мікродобриво, яке розроблено спеціально для зернових культур Мікро-Мінераліс (зернові) ― норма витрат 1л/га.

Дуже важливим фактором, який впливає на загальну продуктивність озимої пшениці є інтенсивність фотосинтезу, яка залежить не тільки від інтенсивності сонячного світла, а й від забезпеченості рослинами усіма необхідними мікроелементами. Слід відзначити, що найбільший вплив на ефективність фотосинтезу має забезпеченість озимої пшениці магнієм, оскільки магній впливає на всі процеси у клітинах рослин, де відбувається передача хімічної енергії та її накопичення (фотосинтез, дихання, гліколіз тощо). Тому ми також рекомендуємо вносити додатково інноваційне мікродобриво, призначене для компенсації дефіциту магнію в рослинах шляхом позакореневого підживлення Мікро-Мінераліс (магній) ― норма витрат 1 л/

Ціна комплексу мікродобрив для пшениці на 1 га:

Мікро-Мінераліс (зернові) – 1 л = 51 грн.

Мікро-Мінераліс (магній) – 1 л = 48 грн.

Разом – 99 грн.

 

Озима пшениця з проявом дефіциту фосфору

 

Як відомо, що після весняного відновлення вегетації в озимої пшениці може проявлятися дефіцит фосфору. Цей дефіцит проявляється зазвичай в тих випадках, коли фосфорні добрива або не були внесені перед посівом пшениці (як рекомендується), або не були внесені разом з посівом, а також в тих випадках, коли фосфорні добрива були внесені в недостатній кількості. В таких випадках ми рекомендуємо вносити рідке фосфорно-калійне добриво для позакореневого підживлення сільськогосподарських культур Мікро-Мінераліс (фосфор-калій) ― норма витрат 1л/га.

 

Ціна комплексу мікродобрив для пшениці + фосфор-калій на 1 га:

Мікро-Мінераліс (зернові) – 1 л = 51 грн.

Мікро-Мінераліс (магній) – 0,5 л = 24 грн.

Мікро-Мінераліс (фосфор-калій) – 1 л = 62 грн.

Разом – 137 грн.

Другие статьи