Корзина
129 отзывов
ТОВ Інтер-Агро С
+380 671923201
+380671923201
+380500119943
+380671923086

Технологія позакореневого підживлення кукурудзи від Мінераліс

Технологія позакореневого підживлення кукурудзи  від Мінераліс

Найважливіший період у розвитку кукурудзи – фаза 3-5 справжніх листків. Незбалансованість живлення в цей період майже неможливо компенсувати у майбутні фази розвитку рослини, оскільки саме в цей період формуються генеративні органи, що визначають майбутню врожайність. Наступна критична фаза – це 7-9 листків, і саме в цей період проведення підживлення покращує озерненість початків кукурудзи.

Виходячи з вище зазначеного та фізіології кукурудзи можна побудувати таку схемку живлення кукурудзи:

 

Мінераліс (Кукурудза) – це рідке комплексне мікродобриво, яке містить мікро- та макро- елементи, що відповідають всім фізіологічним вимогам кукурудзи і є найбільш необхідними для її росту та розвитку. До складу мікродобрива Мінераліс (Кукурудза) входить комплекс мікроелементів без сторонніх домішок, які не створюють фітотоксичного впливу на рослину та повністю нею засвоюються. Позакоренева обробка кукурудзи мікродобривом Мінераліс (Кукурудза) забезпечить її збалансоване живлення, зменшить наслідки стресу після обробки ЗЗР, підвищить врожайність культури на 10-20 % та покращить його якісні характеристики.

Виходячи з фізіології кукурудзи та практики на товарних посівах першим критичним періодом являється 3-5 пара листків кукурудзи. І одним з проявів являється нехватка фосфору в рослині що проявляється антоціановим листком (фіолетовий листок). В зв’язку з нестабільними температурами рух фосфору по рослині мінімальний, а від так рослина виділяє в грунт фермент антоціан для розчеплення недоступного фосфору в грунті. В результаті рослина в критичний період не має достатнього живлення фосфора що не замістити в наступних періодах вегетації, та затрачає енергію для виділення антоціану. Для вирішення цієї проблеми рекомендується до комплексу Мінераліс Кукурудза 1 л/га додавати комплекс Мінераліс Фосфор-Калій 1 л/га.

 

Наступним критичним періодом в розвитку кукурудзи являється 7-9 листок. В цей період рекомендується внесення листового живлення Мінераліс Кукурудза 1 л/га та додавання Мінераліс Цинк 1 л/га.

Цинк входить до складу багатьох ферментів, бере участь в утворенні хлорофілу, сприяє синтезу вітамінів, тому підживлення цинком посилює ріст рослин. Цинк відіграє важливу роль в окислювально-відновних процесах, що протікають в рослинних організмах. Дефіцит цинку призводить до порушення фосфорного обміну: зростає вміст неорганічного фосфату, сповільнюється його перетворення в органічні форми, що проявляється на рослинах у хлоротичних плямах на листках, які стають блідо-зеленими, а в деяких рослин майже білими. Ознаками нестачі цинку в рослині є розвиток міжжилкового хлорозу, затримка росту рослини, порушення процесу достигання насіння. У кукурудзи між жилками листка з’являються ясно жовті смуги (білі плями), нові листки блідо-жовті або білі. У фруктових дерев відмирають бруньки і пагони, опадає листя.

 

 

Враховуючи ситуацію яка склалася на даний час в сільському господарстві України, ще одною перевагою використання мікроелементів Мінераліз є низькі норми внесення препаратів на гектар а від так і вартість обробітку 1 га.

Мінераліс Кукурудза 1 л/га+Мінераліс Фосфор+Калій 1 л/га

53 грн/л+52 грн/л = 105 грн/га

Мінераліс Кукурудза 1 л/га+Мінераліс Цинк 1 л/га

53 грн/л+50 = 103 грн/га

Економічна ефективність використання Мінераліс по кукурудзі в посівах 2014 року.

   

Другие статьи