Корзина
106 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
ТОВ Інтер-Агро С
+380 (98) 510 84 81
+380671923086
+380500121747
+380500119943

Рекомендована технологія позакореневого підживлення соняшника від Мінераліс

Рекомендована технологія позакореневого підживлення соняшника від Мінераліс

На даний час соняшник являється стратегічною культурою для Український виробників. За економічною складовою соняшник являється однією з високоліквідних культур в Україні. Відповідно високопродуктивні гібриди соняшника які купуються фермерами потребують високоефективної системи живлення соняшника, що являється складовим елементом отримання високих урожаїв. Від так нами рекомендовано використання системи живлення соняшника на основі нанокарбоксилатних комплексів Мінераліс.

 

Фаза внесення

Назва препарату

Норма внесення

1

Обробка насіння.

Нано-Мінераліс

0,3 л/т

2

Фаза 3-4 пари листків.

Мікро-Мініраліс (олійні)

1,5 л/га

Мікро-Мінераліс           (фосфор-калій)

1 л/га

3

Фаза 5-6 пар листків.

Мікро-мініраліс (олійні)

1л/га

Мікро-Мінераліс (бор)

1 л/га

 

Листове живлення припаратими Мінераліс рекомендується проводити в 3-4 піру листків, використовуючи Мінераліз Олійні в нормі 1,5 л/га з додаванням Мінераліз Фосфор-Калій 1л/га

Мікро-Мінераліс (Олійні) – спеціальне рідке комплексне мікродобриво для позакореневого підживлення олійних культур. Введення в технологію вирощування олійних культур позакореневого підживлення Мікро-Мінераліс (Олійні) позитивно впливає на вміст жирів в рослині. Крім комплексу мікро- та макроелементів мікродобриво Мікро-Мінераліс (Олійні) містить бор і мідь, які підвищують вміст олії в насінні, та цинк, який позитивно впливає на вміст фосфоліпідів в рослині.

Застосування Мікро-Мінераліс (Олійні) на посівах олійних культур значно підвищує стійкість рослин до несприятливих погодних умов та патогенних організмів. Мінераліс (Олійні) значно підвищує імунітет та зимостійкість ріпаку озимого, стимулює розвиток його кореневої системи, покращує водний баланс, підвищує якісні(олійність) та кількісні показники урожаю.

Використання Мінераліз Фосфор-Калій дозволяє сформувати, збалансоване співвідношення легкодоступних форм фосфору та калію, можливість забезпечення оптимального живлення рослин у критичні фази розвитку. А також Фосфор-Калій стимулює розвитк кореневої системи (особливо на початкових фазах органогенезу).

Немаловажливим елементом листового живлення соняшника являється фаза 5-6 пари листків. В зазначеній схемі листового живлення рекомендуємо використати Мінераліз Олійні в нормі 1 л/га з додаванням Мінераліз Бор 1 л/га.

Застосування мікродобрива Мінераліс Бор усуває дефіцит бору в соняшнику, регулює процеси запилення та вуглецевий і білковий обмін, стимулює синтез фітогормонів. Збільшує врожайність та якість отриманого врожаю. Підвищує імунітет та стійкість рослини до бактеріальних захворювань.

ДЕФІЦИТ БОРУ У РОСЛИНАХ ПРИЗВОДИТЬ ДО:

 • нагромадження фенолів (токсичні сполуки життєдіяльності рослин);
 • гальмування розвитку генеративних органів: зменшення числа квіток та зав’язі, зменшення кількості стручків і насіння (ріпак), дуплистості плодів (буряк, картопля),  розвитку коричневої гнилі (капуста), буріння верхівки, припинення росту листків (соняшник);
 • деформування листків;
 • затримки в розвитку пилку.

ПЕРЕВАГИ МІКРО-МІНЕРАЛІС (БОР).

 • Завдяки інноваційній технології виробництва не справляє фітотоксичного впливу на рослину.
 • Швидко та повністю засвоюється рослиною.
 • Сприяє розвитку генеративних органів.
 • Збільшує кількість квіток та попереджає їх абортивність.
 • Покращує здатність рослини протистояти бактеріальним хворобам, дуплистості плодів, гниллям.
 • Підвищує вміст цукрів.
 • Збільшує строки зберігання продукції.

 

Враховуючи ситуацію яка склалася на даний час в сільському господарстві Україна, ще одною перевагою використання мікроелементів Мінераліс є низькі норми внесення препаратів на гектар а від так і вартість обробітку 1 га.

Мінераліс Олійні 1 л/га+Мінераліс Фосфор+Калій 1 л/га

78 грн/л+52 грн/л = 130 грн/га

Мінераліс Олійні 1 л/га+Мінераліс Бор 1 л/га

53 грн/л+85 = 138 грн/га

Економічна ефективність використання Мінераліс  по соняшнику в посівах 2014 року.

 

Предыдущие статьи