Корзина
139 отзывов
ТОВ Інтер-Агро С
+380 671923201
+380671923201
+380500119943
+380671923086

Рекомендована технологія позакореневого підживлення сої від Мінераліс

Рекомендована технологія позакореневого підживлення сої  від Мінераліс

На даний час соя являється стратегічною культурою. За економічною складовою соя являється однією з високоліквідних культур в Україні. Відповідно високі врожаї потребують високоефективної системи живлення сої. Від так нами рекомендовано використання системи живлення сої на основі нанокарбоксилатних комплексів Мінераліс

Фаза внесення 3-5 листків. Мінераліс Бобові 1 л/га+Мінераліс Фосфор-Калій 1 л/га

Мінераліс (Бобові) повністю задовольняє потребу бобових культур в основних мікроелементах. Зокрема, молібден відіграє особливу роль у формуванні високого врожаю бобових, поліпшує азотний обмін у рослинах, бере участь в утворенні білків, підсилює процеси фотосинтезу та азотфіксації.

ПЕРЕВАГИ:

  • підвищує стійкість бобових культур (сої, гороху, нуту та ін.) до грибкових та бактеріальних хвороб, посухи та екстремальних температур;
  • підсилює азотфіксацію з повітря, покращує синтез хлорофілу та активізує процес фотосинтезу;
  • покращує якісні показники врожаю завдяки підвищенню вмісту білку в насінні;
  • підвищує урожайність бобових завдяки  збільшенню кількості закладених репродуктивних органів та активному росту вегетативної маси.

 

Використання Мінераліс Фосфор-Калій дозволяє сформувати, збалансоване співвідношення легкодоступних форм фосфору та калію, можливість забезпечення оптимального живлення рослин у критичні фази розвитку. А також Фосфор-Калій стимулює розвитк кореневої системи (особливо на початкових фазах органогенезу).

Фаза бутонізації. Мінераліс Бобові 1 л/га+Мінераліс Бор 0,5 л/га+Мінераліс Молібден 0,5 л/га

Застосування мікродобрива Мінераліс (Бор) усуває дефіцит бору в рослинах, регулює процеси запилення та вуглецевий і білковий обмін, стимулює синтез фітогормонів. Збільшує врожайність та якість отриманого врожаю. Підвищує імунітет та стійкість рослин до бактеріальних захворювань.

Мінераліс (Молібден) ― це універсальне та легкозасвоюване рідке мікродобриво, призначене для позакореневого підживлення сільськогосподарських культур. Молібден часто називають мікроелементом азотного обміну, оскільки він входить до складу нітратредуктази і нітрогенази. При недостачі молібдену, що часто буває на кислих ґрунтах, в тканинах накопичується велика кількість нітратів і порушується нормальний обмін речовин у рослин. Затримується ріст рослин, гальмується синтез хлорофілу. Молібден відіграє важливу роль у фіксації молекулярного азоту з атмосфери бульбочковими азотфіксуючими бактеріями. При нестачі молібдену послаблюється ріст рослин, затримується цвітіння, листки стають світло-зеленого кольору, потім буріють і відмирають.

ПОЗАКОРЕНЕВЕ ВНЕСЕННЯ МІНЕРАЛІС (МОЛІБДЕН) СПРИЯТИМЕ:

  • кращому засвоєнню атмосферного азоту бульбочковими бактеріями;
  • повноцінному азотному живленню рослин;
  • збільшенню вмісту білка в зерні, вітамінів і цукрів у овочах;
  • підвищенню стійкості рослин до заморозків та посухи.

Враховуючи ситуацію яка склалася на даний час в сільському господарстві Україна, ще одною перевагою використання мікроелементів Мінераліс є низькі норми внесення препаратів на гектар а від так і вартість обробітку 1 га.

Мінераліс Бобові 1 л/га+Мінераліс Фосфор+Калій 1 л/га

53 грн/л+52 грн/л = 105 грн/га

Мінераліс Бобові 1 л/га+Мінераліс Бор 0,5 л/га+Мінераліс Молібден 0,5 л

53 грн/л+42 грн/л+25 грн/л = 120 грн/га

Економічна ефективність використання Мінераліс  по кукурудзі в посівах 2014 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

Другие статьи