Корзина
73 отзыва
ТОВ Інтер-Агро С
+380 (97) 917-42-97
+380
50
670-36-42
+380
68
442-52-70
+380
50
984-91-36
Рекомендована технологія позакореневого підживлення сої від Мінераліс

Рекомендована технологія позакореневого підживлення сої від Мінераліс

Рекомендована технологія позакореневого підживлення сої  від Мінераліс

На даний час соя являється стратегічною культурою. За економічною складовою соя являється однією з високоліквідних культур в Україні. Відповідно високі врожаї потребують високоефективної системи живлення сої. Від так нами рекомендовано використання системи живлення сої на основі нанокарбоксилатних комплексів Мінераліс

Фаза внесення 3-5 листків. Мінераліс Бобові 1 л/га+Мінераліс Фосфор-Калій 1 л/га

Мінераліс (Бобові) повністю задовольняє потребу бобових культур в основних мікроелементах. Зокрема, молібден відіграє особливу роль у формуванні високого врожаю бобових, поліпшує азотний обмін у рослинах, бере участь в утворенні білків, підсилює процеси фотосинтезу та азотфіксації.

ПЕРЕВАГИ:

  • підвищує стійкість бобових культур (сої, гороху, нуту та ін.) до грибкових та бактеріальних хвороб, посухи та екстремальних температур;
  • підсилює азотфіксацію з повітря, покращує синтез хлорофілу та активізує процес фотосинтезу;
  • покращує якісні показники врожаю завдяки підвищенню вмісту білку в насінні;
  • підвищує урожайність бобових завдяки  збільшенню кількості закладених репродуктивних органів та активному росту вегетативної маси.

 

Використання Мінераліс Фосфор-Калій дозволяє сформувати, збалансоване співвідношення легкодоступних форм фосфору та калію, можливість забезпечення оптимального живлення рослин у критичні фази розвитку. А також Фосфор-Калій стимулює розвитк кореневої системи (особливо на початкових фазах органогенезу).

Фаза бутонізації. Мінераліс Бобові 1 л/га+Мінераліс Бор 0,5 л/га+Мінераліс Молібден 0,5 л/га

Застосування мікродобрива Мінераліс (Бор) усуває дефіцит бору в рослинах, регулює процеси запилення та вуглецевий і білковий обмін, стимулює синтез фітогормонів. Збільшує врожайність та якість отриманого врожаю. Підвищує імунітет та стійкість рослин до бактеріальних захворювань.

Мінераліс (Молібден) ― це універсальне та легкозасвоюване рідке мікродобриво, призначене для позакореневого підживлення сільськогосподарських культур. Молібден часто називають мікроелементом азотного обміну, оскільки він входить до складу нітратредуктази і нітрогенази. При недостачі молібдену, що часто буває на кислих ґрунтах, в тканинах накопичується велика кількість нітратів і порушується нормальний обмін речовин у рослин. Затримується ріст рослин, гальмується синтез хлорофілу. Молібден відіграє важливу роль у фіксації молекулярного азоту з атмосфери бульбочковими азотфіксуючими бактеріями. При нестачі молібдену послаблюється ріст рослин, затримується цвітіння, листки стають світло-зеленого кольору, потім буріють і відмирають.

ПОЗАКОРЕНЕВЕ ВНЕСЕННЯ МІНЕРАЛІС (МОЛІБДЕН) СПРИЯТИМЕ:

  • кращому засвоєнню атмосферного азоту бульбочковими бактеріями;
  • повноцінному азотному живленню рослин;
  • збільшенню вмісту білка в зерні, вітамінів і цукрів у овочах;
  • підвищенню стійкості рослин до заморозків та посухи.

Враховуючи ситуацію яка склалася на даний час в сільському господарстві Україна, ще одною перевагою використання мікроелементів Мінераліс є низькі норми внесення препаратів на гектар а від так і вартість обробітку 1 га.

Мінераліс Бобові 1 л/га+Мінераліс Фосфор+Калій 1 л/га

53 грн/л+52 грн/л = 105 грн/га

Мінераліс Бобові 1 л/га+Мінераліс Бор 0,5 л/га+Мінераліс Молібден 0,5 л

53 грн/л+42 грн/л+25 грн/л = 120 грн/га

Економічна ефективність використання Мінераліс  по кукурудзі в посівах 2014 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

Предыдущие статьи