Корзина
125 отзывов
ТОВ Інтер-Агро С
+380 671923201
+380671923201
+380500119943
+380675632629

CLEARFIELD® рішення від компанії «Сингента»

CLEARFIELD® рішення від компанії «Сингента»

Сучасний рівень розвитку вимагає від фермерів максимальної інтенсифікації сільськогосподарського виробництва, оскільки досягнення високої рентабельності в рослинництві неможливо без максимальної віддачі з кожного гектара.

Соняшник сьогодні найбільш економічно затребувана культура. Середня врожайність соняшнику в Україні становить 17,9 ц / га при потенціалі сучасних гібридів більше 50 ц / га. Основним фактором зниження врожайності соняшнику є бур'яни, у тому числі паразитний бур'ян вовчок.

Компанія «Сингента», один зі світових лідерів з більш ніж двохсотрічної історією, приділяє пильну увагу соняшнику: створює не тільки високоврожайні гібриди, що відповідають найжорсткішим світовим вимогам, але й займається питаннями захисту соняшнику, що дозволяє максимально реалізувати потенціал рослин.

Однією з найбільш ефективних технологій обробітку соняшнику є виробнича система CLEARFIELD®. Технологія отримала широке застосування по всій території України, оскільки максимально відповідає вимогам фермерів в даному регіоні.

Основу даної системи складають CLEARFIELD®-гібриди компанії «Сингента», що володіють високим генетичним потенціалом, стабільністю і стійкістю до вовчка (не менше ніж до 5 рас), а також мають ген стійкості до гербіцидів класу імідазолінонів. CLEARFIELD®-гібриди «Сингента» як у виробничих умовах, так і у випробуваннях показують дуже високий рівень врожайності.

Соняшник компанії «Сингента» ― еталон врожайності, технологічності та олійності поряд з чудовою стійкістю до патогенів, вовчка та посухи.

Другою складовою даної системи є гербіцид  Каптора, PK. , що відрізняється високим ефектом контролю над засміченістю завдяки одночасному знищенню однорічних дводольних та злакових бур'янів, у тому числі таких, як осот, щириця, осот, березка польова. Висока ефективність препарату пояснюється наявністю в його складі двох компонентів: імазамокс (33 г / л) і імазапір (15 г / л), які здатні не тільки контролювати вегетуючих бур'ян, але і володіють тривалим грунтовим ефектом. Все це, у поєднанні з гнучкими термінами обробки в післясходовий період, простотою застосування і високою ефективністю незалежно від погодних умов, дозволяє до прибирання соняшнику отримати практично чисті від бур'янів посіви.

Таким чином, виробнича система CLEARFIELD® компанії «Сингента», володіючи величезними перевагами, дозволяє фермерам з року в рік отримувати стабільний урожай.

Ще одним важливим елементом виробничої системи CLEARFIELD® є його висока ефективність проти вовчка. Проникаючи через рослину-господара, Каптора, PK.  контролює всі раси вовчка, у тому числі високовірулентні. Всі CLEARFIELD® гібриди «Сингента» володіють стійкістю до п'яти рас вовчка, що дозволяє не тільки ефективно контролювати вовчка, але і перешкоджає виникненню в неї резистентності до гербіцидів на основі імідазолінонів.

При застосуванні виробничої системи CLEARFIELD® необхідно обов'язково пам'ятати про обмеження у сівозміні. У разі якщо опади складають 200-400 мм, термін висіву культур становить: пшениця, жито ― 6 місяців; люцерна, соя, ячмінь (при рН грунту ˂ 6,2), овес, кукурудза, горох ― 9 місяців; картопля, томат, тютюн, цибуля, просо, салат, соняшник, огірок, морква ― 19 місяців; цукрова і столовий буряк, ріпак ― 26 місяців.

 

У разі якщо сума опадів перевищує 400 мм, період очікування для культур повинен складати: пшениця, жито, ячмінь (при рН грунту ˂ 6,2) ― 4 місяці; люцерна, соя, картопля, овес, кукурудза, капуста, огірок, морква, турнепс ― 9 місяців; ріпак, томат, тютюн, цибуля, просо, салат, соняшник, цукрові і столовий буряк (при рН грунту ˂ 6,2) ― 19 місяців.

Основним фактором при виборі системи CLEARFIELD® є одержуваний прибуток. Згідно дослідженням, проведеним компанією «Сингента», застосування системи CLEARFIELD® дозволяє отримати істотну надбавку врожаю (від 4,6 до 10,0 ц / га), що збільшує рентабельність кожного гектара.

Таким чином, великий асортимент високоврожайних CLEARFIELD® гібридів соняшнику компанії «Сингента» дозволяє фермерам легко зробити вибір, відповідно до умов обробітку і застосовуваної в господарстві технології, а в поєднанні з високоефективним гербіцидом Каптора, PK.  дана виробнича система дозволяє максимально реалізувати потенціал соняшнику і отримувати стабільний урожай з року в рік.

Другие статьи