Корзина
139 отзывов
ТОВ Інтер-Агро С
+380 671923201
+380671923201
+380500119943
+380671923086

Як захистити посівний матеріал та забезпечити дружні сходи рослини

Як захистити посівний матеріал та забезпечити дружні сходи рослини

Ось і розпочалася весна. Не за горами вихід в поле тракторів за якими поїдуть і сівалки. Ми всі розуміємо, що підготовка до посіву (підготовка гнуту та посівного матеріалу) і сам посів є одними з ключових елементів отримання високих врожаїв в 2018 році.

Одним з важливих елементів агротехнологій являється підготовка зерна до посіву. Більшість купленого посівного матеріалу протруєне фунгіцидним протруйником [кукурудза, соняшник]. Враховуючи стрес з яким насінина зустрічається коли попадає в грунт, можливо сказати, що тільки фунгіцидного протруйника на даний час уже не достатньо для отримання дружніх та сильних сходів рослини. Постає питання в допомозі насінині, як реалізувати той максимальний потенціал який закладений генетикою.

Попадаючи в грунт насінина стикається з такими питаннями як вплив температури  грунту, наявність продуктивної вологи, надходження поживних речовин в рослину на перших етапах розвитку.

У аграрія постає питання:

-         Як стимулювати ростові процеси на початкових етапах розвитку.

-         Розвитку ефективної кореневої системи

-         Живлення рослин та отримання продуктивної вологи рослиною в критичні періоди розвитку.

Для вирішення цих питань одним з дієвих заходів є додаткове протруювання посівного матеріалу, рост- стимулюючими елементами та іншими препаратами які захищають рослину та стимулюють її розвиток.

 

Схема протруювання

Нертус Старт (0,8 л/т) + Гумат (0,1 г/т) + Інсектицидний протруйник

 

Розглянемо детальніше дану бакову суміш:

Коли насінина попадає в грунт для її проростання потрібно такі фактори, як продуктивні волога, тепло, доступ повітря. При наявності цих факторів насінина починає набухати та формувати росточок який буде тягнутися до гори, при цьому проходитиме формування кореневої системи. На початкових етапах розвитку проростка рослина буде брати поживні речовини з своєї кладової живлення «ендосперма».

Для допомоги розвитку проростка, стимулювання швидких та дружніх сходів рекомендується застосування мікроелементів які  в своєму складі мають фосфор. Саме наявність комплексу мікроелементів та фосфору стимулює енергетичні процеси та стимулювання розвитку та розвиненості кореневої системи яка буде брати поживні речовини з ґрунту та розвине таку розгалужену первинну та вторинну кореневу систему, що рослина зможе навіть в самі жаркі погодні умови брати поживну речовину з нижніх шарів ґрунту. Для цих цілей і рекомендується застосування препарату Нертус Старт.

 

Нертус Старт

Состав, г/л

Азот

N

10

Фосфор

P2O5

85

Калий

K2O

50

Сера

SO3

45

Железо

Fe

12

Марганец

Mn

12

Цинк

Zn

4

Медь

Cu

4

Бор

B

1

Молибден

Mo

0,3

Кобальт

Co

0,1

 

 

Наступним елементом яким рекомендується додавання в бакову суміш для протруювання посівного матеріалу є препарат – Лігногумат (0,1 кг/т). Гумати дуже ефективні для протруювання зерна. Гумінові речовини є дуже ефективними компонентами для стимулювання ауксинової діяльності та являються стимуляторами росту. Завдяки використанню гумату навколо кореневої системи посилюється корисна мікрофлора, що дає можливість створити високоефективну ризосферу навколо кореневої системи рослини.

Враховуючи фіто санітарний стан та збільшення поширення грунтових шкідників, посівний матеріал рекомендується протруювати інсектицидними протруйниками. Протруювання протруйниками є економічно доцільними. При застосуванні протруйника виробник сільськогосподарської продукції захищає посіви від грунтових шкідників так і захищає рослину після сходів від надземних шкідників на перших етапах розвитку рослини.

 

Для отримання детальної консультації по застосуванню препаратів зателефонуйте нам:

 Тел. 050-670-36-42

Тел.. 097-917-42-97

 

Другие статьи