Корзина
139 отзывов
ТОВ Інтер-Агро С
+380 671923201
+380671923201
+380500119943
+380671923086
  Купить Гербицид Сальса

  Купить Гербицид Сальса

  27 359 грн./кг

  • В наличии
  Купить Гербицид Сальса
  27 359 грн./кг
  В наличииКупить Гербицид Сальса
  Купить
  +380671923201
  • +380500119943
   МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ КАРІНА
  • +380671923086
  • +380500121747
   МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ ДАША
  +380671923201
  • +380500119943
   МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ КАРІНА
  • +380671923086
  • +380500121747
   МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ ДАША
  возврат товара в течение 14 дней по договоренности

  Гербицид Сальса

   

  Актуальний гербіцид для вирішення актуальних проблем у посівах ріпаку

   

  - Забезпечує високоефективний післясходовий контроль хрестоцвітих та інших видів двосім’ядольних бур’янів у посівах ріпаку

  - Широке вікно та температурний режим застосування

  - Безпечний для ріпаку та наступних культур у сівозміні

  - Ідеальний для використання в комбінованих програмах захисту

   

  Опис препарату

  Сальса - найкращий та єдиний вибір для післясходового контролю в посівах ріпаку капустяних бур’янів (наприклад, гірчиця польова, грицики звичайні, талабан польовий, кучерявець Софії) , а також інших проблемних бур’янів, таких як види герані та ін.

  Етаметсульфурон-метил – діюча речовина гербіциду Сальса® - це перший представник сульфонілсечовин для захисту посівів ріпаку, який відповідно представляє новий механізм дії в посівах цієї культури.

  Завдяки високій активності проти широкого спектру бур’янів Сальса® рекомендується як інструмент для покращення та розширення можливостей гербіцидного захисту цієї культури. 

  Механізм дії

  Етаметсульфурон-метил є високоселективною по відношенню до ріпаку діючою речовиною, володіє системною дією та швидко проникає в рослини бур’янів. Здатний проявляти як листкову, так і грунтову активність, тобто проникати крізь листя та поглинатися кореневою системою бур’янів. Активний як за теплих, так і за прохолодних умов, і може бути використаний як восени, так і навесні.

  Після обробки етаметсульфурон-метил поглинається переважно листками і протягом кількох годин переміщується по рослині, що призводить до зупинки поділу клітин у точках росту (пагонів та коріння).

  Етаметсульфурон-метил інгібує ензим ацетолактатсинтазу (АЛС), внаслідок чого в рослинах бур’янів відбувається блокування синтезу важливих амінокислот (валіну, лейцину та ізолейцину).

  Чутливі види бур’янів зупиняються в рості, припиняють конкурувати з культурою за елементи живлення, воду та освітлення. Видимі симптоми дії гербіциду проявляються через 7-10 днів у вигляді припинення росту, пожовтіння, хлорозу та некрозу листків.

  Загибель бур’янів настає через 15 та більше днів (залежно від кліматичних умов, норми внесення та фази розвитку бур’янів на момент обприскування).

   Спосіб та рекомендації щодо застосування

  Сальса - гербіцид для післясходового використання на посівах озимого та ярого ріпаку для контролю широкого спектру двосім’ядольних бур’янів, т.ч. капустяних.

  Рекомендується застосовувати Сальсу 75 з.п. на ріпаку (озимому та ярому) від стадії сім’ядолей (BBCH10) до 8-ми листків культури (BBCH18).

  Для досягнення максимального ефекту гербіцид рекомендується використовувати на ранніх стадіях розвитку бур’янів (сім’ядолі - 4 листки), коли в грунті достатньо вологи для їхнього росту та розвитку і коли вони не перебувають в стані стресу внаслідок несприятливих умов, пошкодження шкідниками чи попереднього застосування гербіцидів.

   

  Рекомендації до застосування Сальси

  Однократна обробка:

  Сальса 20–25 г/га + Тренд® 90 200 мл/га

  Норма виливу робочого розчину – 200-300 л/га.

   

  Стадія розвитку бур’янів

  Високий рівень біологічної ефективності досягається в разі обробки бур’янів на ранніх стадіях їх розвитку (сім’ядолі – 4 листки).

  Посіви ріпаку озимого рекомендується обробляти в осінній період від появи основної маси сходів культури (сім’ядоль (BBCH10) - до 8 листків (BBCH18), та в ранні фази розвитку бур’янів.

  Загалом кінцевий результат залежить від ряду чинників, в т.ч. видового складу, рівня засмічення, стадії розвитку бур’янів, погодних умов та конкурентної здатності посівів ріпаку.

   

  Cпектр контрольованих видів

  Сальса - унікальний гербіцид для контролю основних видів широколистих бур’янів в посівах ріпаку.

  Здатний контролювати більше 20 видів бур’янів, що належать до родини капустяних (хрестоцвітих), зонтичних, геранієвих та деяких інших.

  Чутливі види бур’янів: Щириця звичайна, Амброзія полинолиста, Роман польовий, Грицики звичайні, Кучерявець Софії, Жабрій звичайний, Герань розсічена, Герань ніжна, Герань маленька, Герань округлолиста, Ромашка лікарська, Триреберник непахучий, Гірчиця польова, Зірочник середній, Талабан польовий, Гусимець Таля

  Середньо-чутливі види бур’янів: Лобода біла, Паслін чорний, Петрушка собача, Берізка польова, Рутка лікарська, Галінсога дрібноквіткова, Кропива стеблеобгортаюча, Кропива глуха, Гірчак березковидний, Гірчак почечуйний

  Малочутливі види бур’янів (відмічається ефект пригнічення): Підмаренник чіпкий, Мак дикий, Редька дика, Волошка синя, Вероніка. види, Фіалка, види

  Ефект пригнічення проявляється в візуальному зменшенні конкурентноздатності бур’янів (пригнічення, відставання в рості, втрата тургору) порівняно до необроблених ділянок

  Рівень пригнічення залежить від розміру бур’янів на момент внесення, норми використання препарату, погодних умов до, під час та після внесення, а також конкурентної здатності власне посіву ріпаку.

  Стійкі види бур’янів: Осот (будяк), види, Латук (молокан), види, Молочай, види

  Упаковка: 0,6 кг 

  Остерегайтесь подделок, покупайте сертифицированное!

  Характеристики
  Основные
  Производитель  Du Pont de Nemours & Company
  Максимальная температура эффективного действия  30 град.
  Минимальная температура эффективного действия  9 град.
  Препаративная форма  Гранулы 
  Характер действия пестицидаИзбирательного 
  Химический составНеорганические
  Пользовательские характеристики
  Тип воздействия на организмСистемные
  Информация для заказа
  • Цена: 27 359 грн./кг