Корзина
135 отзывов
ТОВ Інтер-Агро С
+380 671923201
+380673642573
+380501012343
+380671923086
 • picture 1
  Купить Гербицид Бомба

  Купить Гербицид Бомба

  29 грн./кг

  • В наличии
  Купить Гербицид Бомба
  29 грн./кг
  В наличииКупить Гербицид Бомба
  Купить
  +380673642573
  • +380501012343
   МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ КАРІНА
  • +380671923086
  • +380500121747
   МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ ДАША
  +380673642573
  • +380501012343
   МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ КАРІНА
  • +380671923086
  • +380500121747
   МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ ДАША
  • График работы
  • Адрес и контакты
  возврат товара в течение 14 дней по договоренности

  Бомба

  Двокомпонентний гербіцид для боротьби з широким спектром однорічних та багаторічних дводольних бур’янів, в тому числі стійких до 2,4-Д та МЦПА, в посівах зернових культур

  Не гербіцид, а просто БОМБА!

  Культура

  Норма витрати препарату, г/га

  Спосіб та строки обробки

  Пшениця озима, ячмінь ярий

  20 - 25 + ПАР Ад’ю Р - 200 мл/га

  Обприскування посівів у фазі 2-3 листків – кущення культури і ранні фази росту бур’янів

  Пшениця озима, ячмінь ярий

  25 – 30 + ПАР Ад’ю Р - 200 мл/га

  Обприскування посівів у фазі прапорцевого листка культури

  Для захисту культурних рослин від хвороб пропонуємо купити фунгіцид Ракурс 

  Захист зернових від хворб також можна здійснювати використавши протруйник Віал Траст
   

  Переваги препарату:

  • максимально широкий спектр дії проти дводольних бур’янів
  • унікальне технологічне рішення для боротьби з підмаренником чіпким в усіх фазах його розвитку
  • широке «вікно» застосування (від фази двох листків до появи прапорцевого листка культури)
  • відсутність післядії та можливість використання в усіх типах сівозмін

  Призначення:

  системний післясходовий гербіцид вибіркової дії для боротьби з однорічними та багаторічними дводольними бур’янами, в тому числі стійкими до 2,4-Д та МЦПА, у посівах зернових культур.

  Діючі речовини:

  трибенурон-метил, 563 г/кг та флорасулам, 187 г/кг.

  Препаративна форма:

  гранули, що диспергуються у воді.

  Характеристика діючих речовин:

  трибенурон-метил відноситься до класу похідних сульфонілсечовин, флорасулам – до класу тріазолопіримідинів.

  Спектр дії:

  високочутливими до Бомби є більше 100 видів бур’янів (в том числі амброзія полиннолиста (сходи), волошка синя, комеліна звичайна, вероніка персидська, вика волохата, герань (види), гірчак (види), гірчиця польова та чорна, грабельки звичайні, гречка татарська, сухоребрик (види), кучерявець Софії, червець однорічний, жовтушник лакфіольний, зірочник середній, капуста польова, латук татарський, льонок звичайний, кропива жалка, жовтозілля звичайне, жовтець польовий, лобода біла, злинка канадська, кульбаба лікарська, осот (види), підмаренник чіпкий, грицики звичайні, жабрій (види), соняшник смітний, пупавка польова, редька дика, ромашка (види), скереда покрівельна, щавель кучерявий, щириця звичайна, хориспора ніжна, фіалка польова, шпергель звичайний, яснотка пурпурова, талабан польовий та інші стійки до 2,4 Д та МЦПА види бур’янів. Застосування Бомби є одним з кращих технологічних рішень для боротьби з підмаренником чіпким.

  Механізм дії:

  діючі речовини препарату є інгібіторами синтезу ферменту ацетолактатсинтази, що приймає участь в утворенні незамінних амінокислот. Гербіцид володіє системною дією, швидко проникає в рослини бур’янів та зупиняє їх ріст.

  Швидкість та симптоми дії:

  гербіцид швидко проникає через листки та переміщується по всій рослині. Ріст чутливих бур’янів зупиняється через декілька годин після обприскування, листки їх поступово стають хлоротичними, точка росту відмирає. Швидкість прояву затримки росту залежить від погодних умов у момент обробки (вологість, температура), видового складу бур’янів та фази їх розвитку (молоді рослини більш чутливі до гербіциду). Через 2 - 3 тижні відмічається повна загибель бур’янів.

  Особливості застосування:

  найкраща дія препарату досягається при обробці дводольних бур’янів на ранніх стадіях їх розвитку: однорічних у фазах 2 - 4 листків, багаторічних – в фазах розетки до початку стеблування, наявності перерослих видів (підмаренник чіпкий висота до 15-20 см, види ромашки висота до 20 см, види осоту до бутонізації). Оптимальна температура застосування - від 8 до 25°С, коли проходить активний ріст бур’янів і препарат діє швидше. При виборі строку обприскування краще орієнтуватися на стадію розвитку бур’янів, а не культури. Максимальна норма витрати препарату використовується у випадку: високої вихідної забур’яненості, з переважанням багаторічних коренепаросткових бур’янів. При дуже сильній забур’яненості та густому стеблестої культури слід використовувати максимальний об’єм робочої рідини. Якщо рослини мокрі від роси чи дощу, а також якщо протягом 3 год. після обробки очікуються опади, то застосовувати гербіцид не слід.

  Також не рекомендується проводити обробку в ті дні, коли прогнозуються нічні приморозки і після них.

  При високій чисельності та наявності проблемних бур’янів чи у випадку зрідженості посівів, а також у жарку та суху погоду, для підсилення гербіцидного ефекту, Бомбу слід застосовувати сумісно з ПАР Ад’ю. Поверхнево-активна речовина покращує змочування бур’янів робочою рідиною та суттєво збільшує гербіцидний ефект препарату. Норма витрати препарату Ад’ю, при наземній обробці – 0,2 л/га.

  Обмеження щодо сівозміни:

  відсутні. Оскільки Бомба не має післядії, його можна використовувати у всіх типах сівозмін. При необхідності пересіву оброблених площ дозволяється висівати тільки зернові культури.

  Приготування робочого розчину:

  робочий розчин готують безпосередньо перед обприскуванням. Спочатку відміряють необхідну, на одну заправку обприскувача, кількість препарату. Потім рекомендується зробити маточний розчин з концентрацією препарату не більше 3%. Для приготування 3%-ного маточного розчину об’ємом 10 л проводять наступні операції: до 1 л води (температура 15 - 30°C) при постійному перемішуванні додають 300 г препарату, отриману суміш продовжують змішувати протягом 10 хв., потім об’єм доводять до 10 л та продовжують переміщувати протягом 5 хв. до отримання однорідної суміші. Далі бак обприскувача наповнюють приблизно наполовину водою, вливають у нього маточний розчин гербіциду, доливають водою до повного об’єму, при постійно увімкненій гідравлічній мішалці. При цьому змивають водою, декілька раз ємкість, в якій готувався маточний розчин.

  Важливо!

  ПАР Ад’ю необхідно додавати у бак обприскувача в останню чергу, інакше внаслідок утворення рясної піни, при додаванні прилипача, частина розчину може вилитися з бака обприскувача.

  Сумісність:

  Бомба може застосовуватися у бакових сумішах з гербіцидами на основі 2,4-Д (амінна сіль чи ефір) та дикамби. Рекомендується застосування препарату в бакових сумішах з гербіцидами Балерина та Деметра. Максимальна ефективність препарату Бомба, при самостійному застосуванні, досягається у баковій суміші ПАР Ад’ю. Гербіцид також може вноситься сумісно чи послідовно з більшістю інсектицидів та фунгіцидів, дозволених для використання на зернових колосових культурах.

  Не рекомендується застосовувати гербіцид в суміші з фосфорорганічними інсектицидами, а також чергувати обробки фосфорорганічними інсектицидами та гербіцидом, якщо розрив між ними не перевищує 7 днів через можливе пригнічення культури.

  Витрата робочої рідини:

  при наземному обприскуванні – 200 - 300 л/га.

  Упаковка:

  флакони по 100 г.

  Остерегайтесь подделок, покупайте сертифицированное!

  Характеристики
  Основные
  Производитель  Август
  Максимальная температура эффективного действия  30 град.
  Минимальная температура эффективного действия  9 град.
  Обрабатываемые культурыпшеница
  Препаративная форма  Гранулы 
  Спектр гербицидной активностишироколистые
  Характер действия пестицидаИзбирательного 
  Химический составНеорганические
  Пользовательские характеристики
  Тип воздействия на организмСистемные
  Информация для заказа
  • Цена: 29 грн./кг