Корзина
110 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
ТОВ Інтер-Агро С
+380 671923201
+380671923086
+380500121747
+380500119943
 • picture 1
  Купить Гербицид Плуггер

  Купить Гербицид Плуггер

  4 041 грн./кг

  • В наличии
  Купить Гербицид Плуггер
  4 041 грн./кг
  В наличииКупить Гербицид Плуггер
  Купить
  +380671923086
  • +380500121747
   МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ ДАША
  • +380500119943
  • +380671923201
   МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ КАРІНА
  +380671923086
  • +380500121747
   МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ ДАША
  • +380500119943
  • +380671923201
   МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ КАРІНА
  • График работы
  • Адрес и контакты
  возврат товара в течение 14 дней по договоренности

  Плуггер

  Двокомпонентний гербіцид для знищення широкого спектру однорічних та деяких багаторічних дводольних бур’янів, в тому числі стійких до 2,4-Д та МЦПА, у посівах зернових культур

  Ефективність вище, спектр ширше, економія більше

  Культура

  Норма витрати препарату, г/га

  Спосіб та строки обробки

  Пшениця озима, ячмінь ярий

  10 - 15 + ПАР Ад’ю Р, 200 мл/га

  Обприскування посівів у фазі 2 - 3 листків - кущення культури і ранні фази росту бур’янів

  Пшениця озима, ячмінь ярий

  15 - 20 + ПАР Ад’ю Р, 200 мл/га

  Обприскування посівів у фазі прапорцевого листка культури


   

  Переваги препарату:

  • розширений спектр дії проти дводольних бур’янів завдяки наявності двох діючих речовин
  • висока ефективність в боротьбі з осотами рожевим та жовтим
  • широке "вікно" застосування (від фази кущення - до появи прапорцевого листка культури)
  • відсутність ризику післядії та можливість використання в усіх типах сівозмін
  • економічність гербіцидної обробки

  Призначення:

  системний гербіцид вибіркової дії для знищення однорічних та деяких багаторічних дводольних бур’янів, в тому числі стійких до 2,4-Д та МЦПА, в посівах зернових культур.

  Діючі речовини:

  трибенурон-метил, 625 г/кг та метсульфурон-метил, 125 г/кг.

  Препаративна форма:

  гранули, що диспергуються у воді.

  Характеристика діючих речовин:

  трибенурон-метил та метсульфурон-метил відносяться до хімічного класу похідних сульфонілсечовин, що володіють системною дією.

  Для отримання більшого і якіснішоговрожаю рекомендуємо купити протруйник Віал Траст для захисту культурних рослин від хвороб в осіньо-зимовий період.

  Для передпосівної обробки грунту використайте гербіцид Торнадо540https://interagros.com.ua/p495386143-gerbitsid-sploshnogo-dejstviya.html

  Механізм дії:

  діючі речовини препарату блокують утворення ферменту ацетолактатсинтази, що приймає участь у синтезі незамінних амінокислот. Гербіцид володіє системною дією, поглинається через листки та коріння, швидко переміщується в бур’янах, зупиняючи їх ріст.

  Швидкість та симптоми дії:

  Плуггєр швидко проникає через листки та переміщується по всій рослині. Ріст чутливих бур’янів зупиняється через декілька годин після обприскування. Швидкість прояву затримки росту залежить від погодних умов у момент обробки (вологість, температура), видового складу бур’янів та фази їх розвитку (молоді рослини більш чутливі до гербіциду). Через 1 - 3 тижня після обробки листки бур’янів стають хлоротичними, точка росту гине; через 2 - 3 тижні відмічається повна загибель бур’янів.

  Спектр дії:

  Плуггєр високоефективний проти багатьох видів однорічних та багаторічних дводольних бур’янів, таких як амброзія полиннолиста (сходи), комеліна звичайна, вероніка (види), герань (види), гірчак (види), горошок волохатий, гірчиця польова та чорна, грабельки звичайні, гречка татарська, сухоребрик (види), кучерявець Софії, червець однорічний, жовтушник лакфіольний, зірочник середній, капуста польова, кропива жалка, жовтозілля звичайне, жовтець польовий, лобода біла, злинка канадська, кульбаба лікарська, осот (види), грицики звичайні, жабрій (види), соняшник смітний, пупавка польова, редька дика, ромашка (види), скереда покрівельна, щавель кучерявий, щириця звичайна, хориспора ніжна, фіалка польова, яснотка пурпурова, талабан польовий та інші. Препарат діє як на бур’яни, що ростуть, так і на ті, що проростають на момент обробки.

  Можливість виникнення резистентності:

  для запобігання виникнення резистентності до сульфонілсечовин рекомендується використовувати гербіциди з різним механізмом дії, чергувати застосування препаратів, а також застосовувати комбіновані гербіциди.

  Фітотоксичність та толерантність до культур:

  препарат не пошкоджує зернові колосові культури при дотриманні регламентів застосування. Зернові культури толерантні до діючих речовин препарату.

  Витрата робочої рідини:

  при наземному обприскуванні – 200 - 300 л/га.

  Особливості застосування:

  Однорічні дводольні бур’яни найбільш чутливі на стадії 2 - 4 листків, багаторічні – в фазі розетки. При виборі строку обприскування краще орієнтуватися на стадію розвитку бур’янів, а не культури. При дуже сильному забур’янені та густому стеблестої культури слід використовувати максимальний об’єм робочої рідини. Якщо рослини мокрі від роси чи дощу, а також якщо протягом 3 годин після обробки очікується дощ, то застосовувати гербіцид не рекомендується. При високій чисельності та наявності проблемних бур’янів чи у випадку зрідженості посівів, а також у жарку та суху погоду для підсилення гербіцидного ефекту Плуггєр слід застосовувати сумісно з ПАР Ад’ю, який покращує змочування бур’янів робочою рідиною та суттєво збільшить гербіцидний ефект препарату. Норма витрати препарату Ад’ю при наземній обробці – 0,2 л/га.

  Приготування робочого розчину:

  робочий розчин готують безпосередньо перед обприскуванням. Спочатку рекомендується зробити маточний розчин з концентрацією препарату не більше 3 %. Для приготування 3%-ного маточного розчину об’ємом 10 л проводять наступні операції: до 1 л води (температура 15 - 30°C) при постійному перемішуванні додають 300 г препарату, отриману суміш продовжують змішувати протягом 10 хв., потім об’єм доводять до 10 л та продовжують перемішувати протягом 5 хвилин до отримання однорідної суміші. Далі бак обприскувача наповнюють приблизно наполовину водою, вливають у нього маточний розчин гербіциду, доливають водою до повного об’єму, при постійно увімкненій гідравлічній мішалці. При цьому змивають водою, декілька раз ємкість, в якій готувався маточний розчин.

  Важливо!

  Ад’ю необхідно додавати у бак обприскувача в останню чергу, інакше внаслідок утворення рясної піни, при додаванні прилипача, частина розчину може вилитися з бака обприскувача.

  Сумісність:

  Плуггєр може застосовуватися у бакових сумішах з гербіцидами на основі 2,4-Д та дикамби, а також з більшістю інсектицидів та фунгіцидів, дозволених для використання на зернових колосових культурах.

  Обмеження щодо сівозміни:

  відсутні. Оскільки Плуггєр не має післядію, його можна використовувати у всіх типах сівозмін. При необхідності пересіву оброблених площ дозволяється висівати тільки зернові культури.

  Умови зберігання:

  в спеціально призначених для пестицидів складських приміщеннях, у герметично закритій, без пошкоджень, заводській упаковці при температурі від мінус 30 до плюс 30 °C.

  Термін зберігання:

  не менше 3 років у непошкодженій заводській упаковці, при дотриманні умов зберігання.

  Упаковка:

  флакони по 100 г.

  Остерегайтесь подделок, покупайте сертифицированное!

  Характеристики
  Основные
  Обрабатываемые культурыпшеница
  Характер действия пестицидаИзбирательного  
  Тип воздействия на организмСистемные
  Препаративная форма  Водная суспензия
  Химический составНеорганические
  Минимальная температура эффективного действия  9.0 (град.)
  Максимальная температура эффективного действия  30.0 (град.)
  Производитель  Август
  Информация для заказа
  • Цена: 4 041 грн./кг