Корзина
111 отзывов
ТОВ Інтер-Агро С
+380 671923201
+380671923086
+380500121747
+380500119943
 • picture 1
  Купить Микроудобрение Акварин

  Купить Микроудобрение Акварин

  70 грн./кг

  • В наличии
  Купить Микроудобрение Акварин
  70 грн./кг
  В наличииКупить Микроудобрение Акварин
  Купить
  +380671923086
  • +380500121747
   МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ ДАША
  • +380500119943
  • +380671923201
   МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ КАРІНА
  +380671923086
  • +380500121747
   МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ ДАША
  • +380500119943
  • +380671923201
   МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ КАРІНА
  • График работы
  • Адрес и контакты
  возврат товара в течение 14 дней по договоренности

  Сучасні технології вирощування с/г культур, що нині практикуються у сільському господарстві, базуються на застосуванні різних прийомів та систем вирощування. 
  Позакореневі підживлення, крапельне зрошування, вирощування рослин на мінеральних,  органічних субстратах і гідропоніці висувають особливі вимоги до якості застосовуваних добрив.

  Передусім вони повинні бути повністю водорозчинними, безбаластними, що містять комплекс мікроелементів у формі хелатів.
  Компанія «Планта Груп» пропонує до використання добриво Акварин.

  Акварин – це повністю водорозчинне, безбаластне, мінеральне добриво без хлору виробництва ВАТ «Буйський хімічний завод» (Росія). Пропонується для застосування на будь-яких видах субстратів і системах поливу. У складі Акварину використовується хелатоутворююча основа ЕДТА виробництва італійської компанії «Пуччіоні». Акварин – це препарат високого рівня очищення, що поставляється Росією на експорт, а відтак, гарантує найвищу якість продукту.

  Раціональне використання добрив, прогресивні способи їх застосування з метою підвищення урожаю і поліпшення його якісних показників є основою ефективного рослинництва. Оптимізація живлення рослин у критичні фази розвитку поза- кореневими підживленнями якраз є таким прийомом. Листове підживлення – це також додатковий  спосіб живлення рослин, і хоча він не замінює основне внесення добрив, в окремих випадках може бути єдино можливим шляхом внесення елементів живлення.

  Ідеально підходить для позакореневих підживлень

  У більшості випадків некореневе підживлення Акварином проводиться у бакових сумішах із ЗЗР, де Акварин виступає у ролі антистресанта, допомагаючи рослинам легше переносити стрес від впливу отрутохімікатів. Особливо важливо це для культур з інтенсивною програмою захисту рослин пестицидами. 

  Некореневе підживлення Акварином дозволяє не тільки коригувати живлення рослин у критичні фази розвитку, а й усувати видимі прояви дефіциту елементів живлення, запобігати розвитку хвороб, викликаних браком тих чи інших мікроелементів.  
  Акварин підсилює надходження елементів живлення у рослину через кореневу систему, посилює дію внесених у грунт добрив, що в підсумку збільшує урожайність. 
  Некореневе підживлення Акварином є економічно доцільним прийомом.

  Підвищує урожайність

  Додаткові підживлення Акварином дозволяють збільшити ефективність рослинництва. Підвищення урожаю по зернових культурах можуть досягати 15-25%, овочевих – на 5-10%, цукрових буряках – до 20-30 ц/га.

  Поліпшує якість урожаю

  Некореневі підживлення Акварином змінюють хімічний склад зерна, плодів і овочів, покращуючи показники їх якості.

  Високий коефіцієнт засвоєння поживних речовин

  Всі основні елементи живлення, що містить Акварин, – азот, фосфор, калій, магній і мікроелементи – ефективно та швидко поглинаються листям рослин та безпосередньо включаються у синтез органічних речовин або переносяться в інші органи рослин і використовуються у внутрішньоклітинному обміні, позитивно впливаючи на найважливіші фізіологічні процеси.

  Активізує грунтову мікрофлору

  Рослини, отримуючи необхідний комплекс макро- і мікроелементів у ті фази розвитку, в які відчувають найвищу в них потребу, значно поліпшують фізіологічну активність, у результаті чого в прикореневу зону виділяється велика кількість продуктів метаболізму. Саме ці продукти є цінними джерелами живлення для грунтової мікрофлори.

  У свою чергу, продукти обміну життєдіяльності мікробіоти грунту є найважливішими складовими для синтезу рослинними організмами незамінних амінокислот, вітамінів, ферментів, які накопичуються у господарсько-корисній продукції, характеризуючи її якісні показники як цінних продуктів харчування для людини та корму для тварин.

  Підвищує стійкість рослин до хвороб, шкідників і стресів

  Має збалансований склад

  Містить азот, фосфор, калій, магній, сірку, а також комплекс мікроелементів у легкодоступній для рослини формі (хелати) – Fе, Zn, Cu, Mn, а також Мо і В.

  Акварин – концентроване безбаластне добриво

  Не містить хлору та інших шкідливих для рослин сполук, повністю розчинний у воді.

  Механізм дії акварину

  Некореневі підживлення Акварином з комплексом хелатованих мікроелементів необхідні для запуску та активної роботи електронно-транспортного ланцюга, що включає дихальну та фотосинтетичну системи. Надходячи в рослину через кутикулу листа без додаткових витрат енергії, елементи живлення забезпечують  швидке завершення диференціації тканин рослини, а на завершальному етапі посилюють  відтік асимілянтів  до органів рослини, що формують урожай.

  У більшості випадків позакореневе підживлення поєднують із внесенням ЗЗР. А оскільки асортимент дозволених до застосування пестицидів дуже широкий, то перед приготуванням бакової суміші обов’язковий попередній тест на сумісність конкретного пестициду з розчином Акварину задля уникнення випадання осаду в робочому розчині.

  Якість води також має велике значення. Небажане використання води з відкритих непроточних водойм, а також води з високим вмістом солей, лужним рН, наявністю органічних речовин.

  Більш детальну інформацію щодо застосування Акварину, а також про ціни на конкретну продукцію ви можете отримати у менеджерів компанії «ПЛАНТА ГРУП».

   

  Характеристики
  Основные атрибуты
  Вид удобренияМикроудобрение
  Препаративная форма  Порошок
  Концентрированная форма удобрения  Да
  Страна производительИспания
  Информация для заказа
  • Цена: 70 грн./кг